9 Mart 2010 Salı

Formula 1 kulübü ve Yeni AdresArkadaşlar bir süredir Sporblog 1'e yazı giremiyorduk. Ancak yoğun bir koşuşturma içersindeydik.... Malum Formula 1'de yeni sezon başlıyor ve TRT 1 ekranlarında Okay Karacan ' ın sunacağı ekran klasiği Formula 1 Kulübü'de start alıyor. Sporblog 1'e gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkürler...Bundan sonra Yeni adresimiz http://formula1kulubu.blogspot.com/ linkle şöyle Formula 1 Kulübü ... Tüm hız tutkunlarını bekliyoruz...Programın resmi twitter sayfası ise şurada - An ve an gelişmeler için tıklayınız: Formula 1 Kulübü - Twitter.

İşte ayrıntılı yazı da aşağı da...

Formula 1'de yeni sezon bu hafta sonu başlıyor. Elbette Formula 1 Kulübü'de yeni sezonla birlikte TRT 1 ekranlarında start alıyor... Okay Karacan'ın sunacağı Formula 1 kulübünde Uzman Yorumcularla birlikte her hafta birbirinden ünlü konuklar da yer alacak... Yarışlardan canlı bağlantılar, Yıldız Pilotlarla özel röportajlar ve yapılacak özel VTR'ler de programın içinde önemli yer tutacak.... Formula 1 Kulübü Sıralama Turları öncesi - sonrası ve Büyük Yarış öncesi - sonrası TRT 1 ekranlarında... Program interaktif olacak. İnternet üzerinden izleyiciler sürekli porgrama ulaşıp görüş ve yorumlarını bildirebilecekler. Özellikle blog dünyası için daha önemli - zira program'da bloglar ve gelişmeler önemli yer tutacak. Bloglardan fotoğraf ve haberler programda yayınlanacak, üzerine yorumlar yapılacak....

Bağlı olarak elbette blogun bir blogu var...Programın sitesi F1 Dünyasından son haberler ve gelişmeler. TRT ekibinin Padok alanından çalışmaları - özel Fotoğraf ve haberlere ise formula1kulubu.blogspot.com 'dan ulaşabilirsiniz. Sürekli güncellenen site için tıklayınız .

Programın resmi twitter sayfası ise şurada - An ve an gelişmeler için tıklayınız: Formula 1 Kulübü - Twitter.

Formula 1 heyecanı bununla sınırlı kalmayacak.... F1 dünyasının diğer yüzünü. Şovları, Yarışların yapılacağı Şehirlerdeki tüm gelişmeleri, renkli görüntüleri ekrana yansıtacak F1 Magazin'de TRT 3'de karşınızda olacak.

Son yılların en çekişmeli F1 Sezonu TRT ekranlarında müthiş bir Start vermeye hazırlanıyor... Hazır mısınız?